Sudāna

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Sudāna

Īpašums pārdošanai Sudānā
Sudāna ir Āfrikas valsts. Tā robežojas ar Ēģipti uz ziemeļiem, ar Sarkano jūru uz ziemeļaustrumiem, ar Eritreju un Etiopiju uz austrumiem, ar Dienvidsudānu uz dienvidiem, ar Centrālāfrikas Republiku uz dienvidiem. rietumos ar Čadu uz rietumiem un Lībiju uz ziemeļrietumiem.
Tās kapitāls ir Hartums.
Sudāna ir valsts, kurai ir nopietnas grūtības, jo 20. gs. Ekonomiskā situācija ir pasliktinājusies, neskatoties uz Amerikas Savienoto Valstu sankcijām.
Būvniecības un nekustamā īpašuma sektors ir viens no nedaudzajiem, kas veicina Sudānas IKP uzlabošanos.
Neskatoties uz sarežģīto periodu un ekonomisko krīzi, tās galvaspilsēta Hartūma joprojām redz pārmērīgas Sudānas pārdošanas cenas, pat zemes cena Hartūmas centrālajās zonās ir augsta.
Nav šaubu, ka šobrīd nav ieteicams apmeklēt Sudānu, bet par neapdomīgiem, kas joprojām uzskata, ka viņi var veikt uzņēmējdarbību, ieguldot nekustamo īpašumu pārdošanai Sudānā, mēs varam jums ieteikt dažādās vietās.
Protams, galvaspilsēta Hartūma spēj piedāvāt vislabākos īpašumus pārdošanai Sudānā, gan tāpēc, ka tā atrodas pie Nilas upes krastiem, gan tāpēc, ka tā ir pilsēta, kas var piedāvāt vairāk alternatīvu un infrastruktūras.
Labākā apkaimē, lai meklētu īpašumu pārdošanai, noteikti ir Bahri galvaspilsētas ziemeļos.
Vēl viena interesanta vieta ir Port Sudāna, dzīva un komerciāla, pateicoties tās ostai.
Nīles otrā pusē tieši Hartūmas priekšā mēs redzam Omdurmanu, kuram nav kapitāla, ko var iegādāties, bet kas noteikti piedāvā interesantas investīciju iespējas.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Midtown Projekti un attīstība Vadošais nekustamā īpašuma mārketings Sudānā un Tuvajos Austrumos Projekts sastāv no zemes + mezzanine + 7 stāvi Tā a...
Cod. 34172

PARDOŠANA Ēka, Sudāna, Khartoum, Khartoum, Khartoum 3, Victoria st

673,797.69EUR
PARDOŠANA
Ēka

560 m²
Ēka 4 stāvs, 4 dzīvokļi, puse dzīvokļa augšā, apmēram 20 istabas, 8 vannas istabas, 4 virtuves, vienvietīga zeme, 3 atvērtas vietas, 7 minūšu attāl...
Cod. 29647

PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Sudāna, Khartoum, جنوب الخرطوم, جنوب الخرطوم

71,591.00EUR
PARDOŠANA
Apbūvējams zemes gabals

500 m²
Sale Lands Madinah būtisko un Dream (sertifikātu pētniecība) izmēri un dažādas cenas piemērotus tieši no īpašnieka. Tālrunis: 00249925195094 Watts  1...
Cod. 27315

PARDOŠANA Ferma, Sudāna, Khartoum, Khartoum, Khartoum

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Ferma

28000 m²
pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB